Atpūta var būt arī mobila

atputa

Vai jūs zināt, kas ir mobilā atpūta? Vai esat kaut reizi redzējuši, ka pa ielu pārvietojas auto, kas aiz sevis velk pirtiņu vai kublu? Ja neesat par to neko dzirdējuši, tad jums šis noteikti ir jāizlasa!

Pārvietojama pirts – peries kaut daudzdzīvokļu nama pagalmā

Agrāk pirtis bija lauku cilvēku ekstra. Tagad pērties pirtī var ik viens. Nav runa par publiskajām pirtīm, kurās var sastapt ne tikai savu kaimiņu, bet arī naidnieku. Runa ir par pārvietojamu pirti, kuru tās īpašnieks atvedīs uz jūsu norādīto vietu.

Šādas pirtis Latvijā ir jaunums un pagaidām šādu pakalpojumu piedāvā vien daži uzņēmēji. Lai vai kā, cilvēkiem patīk un pasūtījumu netrūkst. Šāda pirts ļoti ātri uzsilst, tajā ir daudz vietas un, pats labākais, tā ir mobila! Novietojiet to savā pagalmā vai pie publiskas peldvietas, vienalga kur, kaut vai daudzdzīvokļu nama pagalmā!

Džakuzi zem skaidrām debesīm

Burbuļvannas nav domātas vairs tikai telpām un augstas klases viesnīcām. Tagad ir iespēja baudīt atpūtu augstas klases džakuzi par zemu cenu un zem skaidras debess. Iedomājieties, kad ārā snieg, bet jūs sēžat karstā vannā un jūsu ķermeni apņem masāžas burbulīši. Kas var būt labāks par to!

Lai vai kā, latvieši, kam asinīs ir pirts kultūra un alus, šādus pakalpojumus izmanto kā traki. It īpaši uz svētkiem – Jāņiem, dzimšanas dienām un vienkāršām draugu saiešanām kopā.

Praktiskais latvietis ar radošu pieeju

Latvieši ir praktiska tauta, izdomās jeb ko, lai tikai apmierinātu savas vēlmes un vajadzības. Alu uzbrūvēs, zivtiņas pakūpinās un pirti uz riteņiem uzslies, lai var braukt pie radiem ciemos un pērties, ja šiem pašiem nav.

Latvietim nav vajadzīgs traumatologs (http://www.aiwaclinic.lv/lv/services/kirurgija/traumatology.orthopaedy/) kad viņš sasitas, priekš tam domāti svešzemju lamuvārdi! Latvietis un gudrs un mobils, tāpat kā viņa atpūtas iespējas.

Mobilā atpūta – tā ir atpūta, kas pati var tikt pievesta jums klāt. Vienalga, vai tā ir pirts, džakuzi vai ūdens motocikli nomai. Nebrauciet uz otru pasaules malu atpūsties, atpūtieties tepat.