Dr. Lensor interneta veikals – viss kontaktlēcu lietotājiem

Kontaktlēcu nēsātāju īpatsvars visā pasaulē katru gadu pieaug. Arvien vairāk cilvēku savai redzes korekcijai izvēlas kontaktlēcas, kas ir mūsdienīgs un ērts risinājums ar daudzām priekšrocībām. Pieaugot preču pieprasījumam šajā jomā, pārdevēji un ražotāji domā, kā atvieglot savu klientu ikdienu, nodrošinot pieeju visām nepieciešamajām precēm vēl ātrāk un ērtāk.

Preču iegāde internetā — šo metodi pēdējos gados efektīvi un droši sāk izmantot arī medicīnas preču kategorijā. Kontaktlēcas šajā ziņā nav izņēmums. Pārdevēji, sadarbojoties ar uzticamiem ražotājiem, izveido plašu preču klāstu un ērtu iegādes sistēmu, ko kontaktlēcu lietotājs var izmanto jebkurā laikā un vietā.

Interneta veikals www.lensor.eu ir viens no šādiem interneta veikaliem, kas specializējies tādu preču pārdošanā, kas aktuālas kontaktlēcu nēsātājiem. Interneta veikals jau ieguvis ļoti daudzu klientu uzticību ar vairākām būtiskām priekšrocībām:

  • piedāvā tikai drošas preces no uzticamiem ražotājiem;
  • nodrošina vienmēr izdevīgas cenas;
  • piedāvā dažādus apmaksas un piegādes veidus;
  • nodrošina ātru piegādi gan visā Latvijā, gan ārpus tās.

Dažāda veida kontaktlēcas

Dr. Lensor interneta veikalā var ērti un ātri iegādāties dažāda veida kontaktlēcas, kas piemērotas dažāda veida redzes problēmu koriģēšanai.

Pieejamas vienas dienas, divu nedēļu un mēneša kontaktlēcas. Katrs var izvēlēties tādas lēcas, kas labāk atbilst viņa dzīvesveidam un vajadzībām. Izvēloties vienas dienas kontaktlēcas, atkritīs ļoti daudzas darbības, kas jāveic tiem, kuri izvēlas divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcas. Vienas dienas kontaktlēcas nav pa nakti jāuzglabā konteinerā, jātīra un jāseko to nomainīšanas laikam. Vienas dienas lēcas katru dienu izņem jaunu pāri no sterila iepakojuma, bet vakarā tās izmet atkritumos. Tās ir tiešām ērtas ceļošanas laikā, kā arī tiem, kuriem ir grūtības ievērot regulāru un precīzu lēcu kopšanas režīmu.

Dr. Lensor veikalā var iegādāties gan toriskās, gan multifokālās kontaktlēcas. Toriskās lēcas piemērotas astigmātisma koriģēšanai. Multifokālās (progresīvās) kontaktlēcas ir lielisks risinājums tiem, kuri nēsā brilles gan tuvumam, gan tālumam.

Aksesuāri kontaktlēcu lietotājiem

Lai kontaktlēcas nēsātu pareizi un droši, vajadzīgi arī dažādi aksesuāri. Arī tos visus var atrast un iegādāties Dr. Lensor interneta veikalā. Pieejami lēcu kopšanas šķīdumi, uzglabāšanas konteineri, pincetes, acu pilieni, acu kompreses. Pērkot lēcas un kopšanas piederumus komplektā, iespējams ievērojami ietaupīt, tāpēc noteikti jāieskatās Dr. Lensor īpašajos akcijas piedāvājumos.

Krāsainās kontaktlēcas

Dr. Lensor virtuālajos plauktos pieejamas arī krāsainās un crazy kontaktlēcas, kas piemērotas ne tikai tiem, kur jau nēsā kontaktlēcas, bet ikvienam, kurš vēlas kaut uz dienu nomainīt acu krāsu, jo šīs lēcas pieejamas gan ar, gan bez optiskās korekcijas. Krāsainās kontaktlēcas var izmantot gan jau esošās acu krāsas izcelšanai un paspilgtināšanai, gan pilnībā citas acu krāsas iegūšanai. Tās var izmantot arī ilgtermiņā.

Piesaki vizīti pie optometrista!

Interneta veikalā Dr. Lensor var arī ērti pieteikt vizīti pie optometrista – sev ērtā vietā un laikā. Tas aktuāli gan tiem, kuri jau nēsā lēcas un vēlas veikt regulāro vizīti, gan tiem, kuri plāno sākt nēsāt lēcas un vēlas optometrista konsultāciju.

Kontaktlēcu abonements aizmāršīgajiem

Tāpat Dr. Lensor padomājis arī par steidzīgajiem un aizmāršīgajiem – pieejams kontaktlēcu abonements. Veikala darbinieki parūpēsies par to, lai noteiktā dienā klients saņemtu jaunu kontaktlēcu sūtījumu. Kontaktlēcu lietošanas laiku nedrīkst pārsniegt, tas kaitē acu veselībai, tāpēc jauna lēcu pāra laicīga sagāde ir ļoti būtiska. Lēcu abonements ir ļoti noderīgs pakalpojums.