Juvelierizstrādājumi sievietes skaistumam

juvelierizstrādājumi-sievietēm

Iepirkšanās ir katras sievietes oāze, kurā iegrimt tad, kad garlaicīgi, uz sirds kāds kreņķis, jautri, nav naudas, ir daudz naudas… Iepirkšanās ir tas, kas sievietei vajadzīgs neatkarīgi no noskaņojuma un apstākļiem.

Bet ko pirkt, tas jau ir pavisam cits jautājums. Kas patīk sievietēm? Skaists apģērbs, apavi un juvelierizstrādājumi.

Juvelierizstrādājumi izceļ sievietes skaistumu

Svaigi frizēti mati, elegants manikīrs, mirdzoša āda un sārtas lūpas. To visu varētu pastiprināt vien skaisti, eleganti auskari vai mirdzošs gredzens. Sieviete ir skaista visā savā būtībā, bet izmeklēti juvelierizstrādājumi spēj padarīt viņu cēlāku, dārgāku un mirdzošāku. Sieviete ir daiļa, kad mirdz viņas acis un tikai tad vizuļojošais gredzens viņas pirkstā.

Latvijā ir plaša juvelierizstrādājumu izvēle. Īpaši populāri ir pasūtījuma izstrādājumi, kurus darina meistars savām rokām. Visbiežāk šādus pasūtīja izstrādājumus pasūta pāri savām kāzām – laulības gredzenus pēc sava, individuāla dizaina, ar gravējumiem, sirds pukstu iegravējumu vai citām īpašām vēlmēm.

Latvijā ražotas rotas lietas ir unikālas. Juvelieri mēģina tajās ielikt Latvijas būtību un vēsturi. Jau ilgāku laiku ir populāri Latvijas raksti uz apģērba un bižutērijas. Šo tendenci ātri pamanīja arī juvelieri, kas to izmantoja savā labā un sāka darināt rotas ar latvju rakstiem. Lieki piebilst, ka šādas rotaslietas ļoti ātri guva popularitāti un to saglabā arī šodien.

Dārgmetāli

Populārākais metāls, no kura tiek gatavotas rotas ir zelts. Tas ir klasisks, mūžam neapnīkošs un allaž izskatīgs. Mūsdienās zelts tiek rotāts ar dažādiem greznojumiem, briljantiem vai lētākiem materiāliem. Gredzenos mēdz izmantot interesantu “duetu” – sarkano zeltu apvienojumā ar balto zeltu.

Kā “budžeta” dārgmetāls populārs ir sudrabs. Sudraba rotaslietas ir allaž iecienītas, tās ir lētas, tomēr tik pat izskatīgas kā dārgākas rotas. Sudrabam piemīt ārstnieciskas īpašības. Sudrabu mēdz izvēlēties arī cilvēki, kam vienkārši nepiestāv zelts vai tas nepatīk.

Latvijas veikalu piedāvājums

Protams, Latvijā ir nopērkamas smalkas rotaslietas. Izvēle gan nav tik liela kā citviet pasaulē, jo pie mums nav aktuāli milzīgi briljanti un masīvas dārgmetālu rotas. Latvijas sievietes ir ieturētas un mīl minimālismu un eleganci tā vietā. Tieši tāpēc mūsu veikalos pārsvarā var sastapties ar smalkām, izsmalcinātām rotaslietām, kuras tik tiešām izceļ skaistumu, nevis to nomāc.

Rotaslietas nedrīkstētu būt pārlieku uzkrītošas un agresīvas. Tām jābūt praktiski nemanāmām, lai nenovērstu skatienu, piemēram, no sievietes acīm. Rotai jābūt tādai, lai vīrietis to nemanītu, bet citai sievietei skaustu.

Interesanti fakti par zeltu

fakti-par-zeltuNelielai atslodzei piedāvājam dažus interesantus, jocīgus, amizantus un patiešām aizraujošus faktus par zeltu:

  •       Ir iespējams iegādāties īpašas kapsulas, kuras spēj izkārnījumus pārvērst zeltā! Vismaz tā pārdevēji sludina. Viena kapsula ir 22 milimetrus gara un maksā 425 dolārus.
  •       Zelts jādodas meklēt pēc zemestrīces. Kāpēc? Jo zemestrīce paceļ jaunus akmeņus un zemes slāņus, kuri vēl nav pārmeklēti, tādējādi palielinās iespēja atrast zeltu.
  •       19.gadsimtā Aļaskas ūdeņos nogrima kuģis, uz kura bija zelts 260 miljonu dolāru vērtībā. Ticiet vai ne, kuģis vēl šodien nav atrasts – dāmas, meklējiet nirstamos tērpus!
  •       Zelts ir ēdams. Tam nav garšas, ar to nevar saindēties, jo tas nav toksisks, un to patiešām izmanto, lai rotātu ēdienus – tādas zeltu ĒD!
  •       Mēs katrs esam zelts. Tas nav tikai teiciens – tu esi zelts! Kā izrādās, cilvēka asinīs ir apmēram 0,2 miligrami zelta.
  •       Skumjš atklājums – Olimpiskās zelta medaļas nemaz nav no zelta. Kā izrādās, vienā medaļā zelta saturs ir tikai 6 grami. Ak, kāda krāpšanās, vai ne?
  •       Labākā zelta ieguves vieta būtu saule, ja vien mēs tai tiktu klāt… Uz saules ir 1,200,000,000,000,000,000,000 kg zelta. Mums pat nav skaidrs, kā šādu ciparu izrunāt.

Cerēsim, ka mazs saules gabaliņš nokritīs mūsu pagalmos, lai varam doties iepirkties!