Kā pēc neveiksmīgas pieredzes tomēr iegūt autovadītāja apliecību?

sieviete pie auto stūres

Kad sāk par šo tēmu sarunas draugu un paziņu lokā, tad atklājas, ka diezgan daudzi ir vienu vai pat vairākas reizes apmeklējuši autoskolu un pat bijuši ļoti tuvu tam, lai savās rokās iegūtu skaisto kartīti, kas ļautu pa ielām pārvietoties ar automašīnu. Tomēr dažādu iemeslu dēļ viņiem tas nav izdevies.

Naudas trūkums, neveiksmes eksāmenā, kādas personīgas problēmas, motivācijas trūkums un problēmas sadarbībā ar autoskolu. Tie ir tikai daži no variantiem, ko dzirdu nosaucam par iemeslu, kāpēc šī lieta tomēr netika novesta līdz galam.

Bet ko darīt? Pavisam atteikties no šī sapņa? Es domāju, ka tam ir jānoķer īstas mirklis un jāmēģina atkal. Jau balstoties uz savām kļūdām. Un parūpējoties, ka tādu vairs nebūs. Kā rīkojos es, kad jau divas reizes biju neveiksmīgi mācījusies autoskolā? Izpildīju dažus svarīgus soļus. Un tas man ar trešo reizi garantēja veiksmi. Jau gadu esmu autovadītāja.

  • Iekrāju nepieciešamo naudas summu, kas vienmēr bija pieejama

Pirmajā reizē, kad mēģināju iegūt vadītājas apliecību, biju studente, kura dzīvoja no naudas līdz naudai. Tā arī bija mana kļūda, ka skaidri neapzinājos, cik naudas man būs nepieciešams. Un man tās arī uzreiz nebija, tāpēc bija lēns temps braukšanas nodarbībām. Galu galā beigās vispār vairs nevarēju samaksāt, tāpēc atmetu ar roku. Tagad biju gudrāka, jau laikus atliku naudu, izveidoju vienu slēptuvi, kur bija nauda tikai šim nolūkam. Varēju visu darīt ātrākā tempā, kas arī deva labākus rezultātus.

  • Izbrīvēju, laiku, samazinot slodzi uz dažiem mēnešiem

Otrs klupšanas akmens, ar ko jau biju saskārusies — pārāk liela aizņemtība. Es esmu slikta plānotāja, tāpēc galu galā situācija kļuva nekontrolējama, tas apdraudēja arī manu darbu, tāpēc bija jāizvēlas — darbs vai autoskola. Šajā reizē ar gudru prātu autoskolai izvēlējos tādus mēnešu, kuros zināju, ka varu samazināt slodzi, nepaņemt kādus projektus, lai būtu laiks mācībām autoskolā.

  • Atradu īsto autoskolu

Šis klupšanas akmens būs bijis daudziem. Piedāvajums ir liels, bet kvalitāte daudzviet zema. Tāpēc šajā piegājienā ļoti rūpīgi izvēlējos autoskolu, pētīju atsauksmes. Galu galā savu izvēli nenožēloju. Tā bija autoskola http://credoautoprieks.lv/. Es dažu mēnešu laikā bez aizķeršanās ieguvu autovadītājas apliecību, kas līdz šim man devusi vienus vienīgus ieguvumus.