Kad nav laika veikaliem, bet ir jāsapucējas — glābj internets

glābj internets

Tādu cilvēku, kuriem ikdiena paiet vienā stiegā, ir daudz. Un viņi nesūdzas, bet metas šajā trakajā ritenī iekšā. Tomēr reizēm visiem darbiem nepietiek stundu un minūšu. Tad nu ir jāmeklē citas iespējas. Ja steidzami vajadzīgs skaists tērps un aksesuāri, bet nav vairs laika, lai dotos uz Rīgu un ķemmētu lielveikalus, kā arī savā mazpilsētā ne uz ko prātīgu nav ko cerēt, tad īstākais un uzticamākais glābiņš ir tieši internets ar visām tā piedāvātajām iespējām atrast tieši tādas preces, kādas klients vēlas.

Gan laba kleita, gan rotaslietas

Ar interneta starpniecību šobrīd tiešām pārdod gandrīz visu iespējāmo. Apģērbs un rotaslietas noteikti ir gana plašā un kvalitatīvā izvēlē, ja vien zina, kur apmēram meklēt. Ja apģērbs un apavi bija vienas no pirmajām precēm, kas iekaroja intreneta vidi, tad kvalitatīvas rotas internetā parādījās nedaudz vēlāk, jo labi juvelieri vēl baidījās iziet no savas komforta zonas, lai sāktu uzrunāt pircējus internetā — ar reklāmu un sociālajos tīklos.

Tāpat bija bažas zaudēt sava aroda prestižu, tomēr tas viss ir bijis nepamatoti. Pircēji novērtē to, ka rotaslietas tagad var gan apskatīt, gan iegādāties internetā. Tas noder situācijās, kad nav laika doties uz veikalu, nav laika braukt uz īsto pilsētu. Un pavisam loģiski, ka var arī nebūt vēlme to darīt, ja to pašu daudz ātrāk var izdarīt kādā ierīcē ar interneta pieslēgumu.

Kā nevilties virtuālajā pirkumā?

Ne visi jūtas kā zivis ūdenī, ja runa ir par iepirkšanos internetā. Bet situācijā, kad citu variantu nav, nevajadzētu baidīties riskēt, jo ir veidi, kā sniegt sev lielāku garantiju, ka pirkumā nevilsieties.

Piemēram, rotaslietas vajadzētu pirkt tikai pie zināmiem juvelieriem. Šajā segmentā ļoti zemas cenas nemēdz būt, jo kvalitatīvas rotaslietas taču arī maksā zināmu naudu, kas ir vismaz izejmateriālu cena.

Runājot par drēbēm un apaviem, labāk meklēt zināmus zīmolus un arī pārdevējus. Tagad daudziem tradicionāliem veikaliem ir savas interneta vietnes. Steidzamā situācijā labāk doties tur, kur jau kādreiz esat bijuši klātienē, jo tad būs apjausma par to, ko tur piedāvā, kāda ir kvalitāte, izmēru atbilstība. Tas ievērojami samazinās iespējamību, ka pirkums pēdējā brīdī pirms svarīga pasākuma izrādīsies neveiksmīgs.

Izvēlies ērtāko un ātrāko piegādi

Pirkumu internetā viens no ieguvumiem ir tas, kas pasūtījumu diezgan ātri var saņemt jebkurā vietā. Dažādās Latvijas pilsētās tas ir iespējams vidēji 1-3 dienu laikā.

Tomēr, kad laika nav daudz, labāk nebūt sīkumainiem un izvēlēties to piegādes veidu, kas pasūtījumu nogādās pircēja rokās visātrāk. Ne vienmēr tas būs pats lētākais variants, bet atsķirības parasti nav tik dramatiskas, lai pārdzīvotu par ļoti lielo pārmaksu. Toties ir iegūts sirdsmiers, ka pirkums ir klāt, ka tas der un atbilst tam, kas nepieciešams. Un tā ir garantija, ka svarīgajā pasākumā izskatīsieties un jutīsieties labi.

Pērkot internetā, arī ir iespēja ātri iegūt daudz plašāku izvēli, apskatīt vairāk apģērba gabalu, apavu arī izskatīt rotaslietas. Veikalā vai salonā tas parasti aizņem vairāk laika. Tā tomēr ir interneta priekšrocība, ka viss ir pieejams klikšķa attālumā.

Tikai nevajadzētu aizmirst par savu maksājumu drošību un interneta vidē izmantot tikai tādas iepirkšanās vietnes, kur nav krāpniecības risku, arī jāizmanto tikai drošas ierīces, lai nauda ir pasargāta.