Kāzu plānošana — aizraujošs un arī atbildīgs darbs

kāzas

Brīdī, kad nolikts kāzu datums un var sākties kāzu plānošana, ir tiešām liels saviļņojums un patīkams satraukums, jo soli pa solītim vajadzēs ar lielākiem un mazākiem darbiem tuvoties šai svarīgajai dienai. Parūpēties par katru sīkumu, kas ļaus kāzu dienai būt tieši tādai, kādu jaunais pāris ir izsapņojis. Tomēr gatavošanos kāzām par izklaidi gan nevarētu nosaukt, jo darāmā galu galā ir tik daudz, ka pat beigās var pietrūkt kaut kam laika, ir jāupurē naktsmiegs un brīvie brīži, piezogas satraukums un nākas risināt arī kādas nebūšanas, jo ne vienmēr uzreiz iespējams īstenot visu tā, kā ir cerēts.

Plānot ar gaumi — stilīgi kāzu plānotāji

 

Atribūtika, ko piedāvā kāzu preču un pakalpojumu segmentā arvien pieaug. Tagad tiešām var atrast visu iespējamo priekš kāzām. Bet tomēr sākt vajag pareizi un ar labu plānošanas arsenālu. Jauna un pieprasīta tendence kāzu plānošanā ir skaisti plānotāji. Formātā tie līdzinās standarta plānotājiem, bet saturs ir izveidots tā, lai būtu noderīgs kāzu plānošanas procesā. Tur jau ir dažādi saraksti, padomi, tabulas un idejas, kas noteikti noder, lai nekas netiktu piemirsts, lai visa svarīgā informācija būtu vienuviet. Kāzu plānotājs ir ne tikai palīgs kāzu plānošanas procesā, bet arī pēc tam lielisks atmiņu albums, kas ļaus uzburt tās sajūtas, kādas bija tajos mēnešos, kad notika gatavošanās kāzām.

Kleita, gredzeni un citas svarīgas lietas

 

Kāzu dienā ir vairākas svarīgas detaļas, kas parasti ir galvenās, uz kurām tiek fokusēta uzmanība. Tā noteikti ir kāzu kleita, kas ir līgavas galvenais atribūts. Arī viesi vienmēr kāzu kleitai pievērš uzmanību. Tāpēc nekad nav par agru sākt meklēt vai šūt īsto kāzu kleitu. Tāpat arī laulības gredzeni jāmeklē tādi, kas patīk, jo tie taču būs jānēsā daudzus gadus diendienā. Laulības gredzeni plašā izvēlē un par labām cenām ērti iegādājami gemmi.lv un citos juvelierizstrādājumu salonos un interneta vietnēs.

Arī par laulību ceremonijas un svinību vietu jādomā pašā plānošanas sākumā, jo pieprasītākajās un skaistākajās vietās rezervācijas mēdz veikt jau gadu iepriekš. Un pēdējā brīdī var nebūt īpašas izvēles, kā arī cenas būs daudz lielākas. Tā kā ir jāsāk ar lielajām un dārgajām lietām. Un pēc tam, kad kāzu pamatlietas ir sakārtotas, tad var iegrimt detaļās un sīkumos. Tas arī palīdzēs izvairīties no tā, ka pārāk iztērējas sīkumiem, bet beigu beigās jāknapinās citās būtiskās pozīcijās.

Lai atrastu pašu labāko, to, kas atbilst gaumei un vīzijai, vajadzēs gan pacietību, gan laiku. Un noteikti noderēs palīdzība, tāpēc ir vērts piesaistīt kāzu plānošanā dažus uzticamus cilvēkus, kuri nepagurs un arī izturēs visu šo brīžiem arī trako procesu, jo skaidrs, ka emocijas neizpaliks, var gadīties asaras, strīdi, pārpratumi, tomēr jāspēj ar to visu veiksmīgi tikt galā, lai koncentrētos uz būtiskāko.

Neaizmirst arī parūpēties par sevi

 

Plānojot kāzas, it kā tiek domāts par to, kā jaunajam pārim sapucēties, tomēr pārējais viss vairāk vai mazāk vērsts uz to, lai sagādātu komfortu, izklaidi un jautrību kāzu viesiem. Jādomā par bagātīgu mielastu, ērtām guļvietām, spēlēm, transportu, mūziku, notikumu gaitu tā, lai nebūtu garlaicīgi un pārāk nogurdinoši. Jaunajam pārim tomēr rūp, kā viesi novērtēs kāzas, kāds būs viedoklis un atsauksmes. Tāpēc viņi cenšas parūpēties par katru sīkumu.

Bet nevajadzētu piemirst parūpēties arī pašiem par sevi. Kāzās jājūtas laimīgiem, jāizskatās lieliski. Tāpēc ir vērts atrast laiku un līdzekļus kāzu budžetā, lai parūpētos par savu pašsajūtu. Varbūt pirms kāzām noder kārtīgs SPA, nelielas brīvdienas viesnīcā. Lai gūtu lielāku pārliecību par savu izskatu, nevajadzētu taupīt uz friziera un kosmētiķa izmaksām. Vajadzētu atcerēties par tādām detaļām kā vaksācija, pedikīrs, varbūt pat zobu balināšana, ja tas ir aktuāli. To piedāvā katra zobārstniecība, tāpēc nebūs sarežģīti noorganizēt sev arī šādu pakalpojumu pirms tik svarīgas dienas.

Kāzas būs izdevušās tad, ja paši jaunlaulātie tajās jutīsies labi, būs apmierināti ar savu izskatu, visu notiekošo. Tāpēc, plānojot šo dienu, vajadzētu domāt nevis par to, kas patiks citiem, bet kas viņiem pašiem sagādā prieku un šķiet svarīgs.

Tā būs viņu īpašā diena, ko atcerēsies visu mūžu. Ciemiņi varbūt drīz to aizmirsīs, bet jaunajam vīra un sievai tā paliks atmiņā ļoti spilgti.