Mērķis, ko sasniegt — skaists augums līdz kāzām

sports_pirms_kāzām

Sapnis par baltu kleitu un mūža laimīgāko dienu ir katrai sievietei. Bet tad, kad šis sapnis sāk iegūt reālas aprises un kāzu datums nolikts, šajā bildē pavisam var neiederēties liekie kilogrami un tauku spilventiņi, kas redzami spogulī. Bet apņēmīgai sievietei tas nav nekāds šķērslis, kas varētu bojāt tik ļoti gaidīto dienu. Jo situāciju var paspēt līdz kāzām mainīt.

Vairums pāru kāzu datumu noliek pēc gada, pus gada vai vismaz dažiem mēnešiem. Tāpēc ir gana daudz laika, lai ar apņēmību ķertos pie fiziskās formas uzlabošanas, lai varētu kžu dienā uzvilkt savu sapņu kleitu.

Stress pirms kāzām arī nāk par labu figūrai

Vairums līgavu, kuras izjūt pirmskāzu stresu, šajā periodā zaudē svaru par dažiem kilogramiem no satraukuma un gatavošanās procesa vien, jo ir jāpaspēj paveikt tik daudzas lietas, ka reizēm nav pat laika paēst vai tas aizmirstas. Tas tajā gadījumā, ja līgava nav no tām, kurām stress tieši palielina apetīti. Bieži vien dāmas pirms kāzām tik strauji paspēj uzlabot figūru, ka pēdējā brīdī vēl jāmeklē, kur samazināt kleitas izmēru, lai nav tā, ka pie altāra stāv kā maisā.

Protams, ka vienmēr var izmantot palīgu internetu, kas neskopojas ar padomiem, kā īsā laikā atgūt labu figūru. Te dažas saites uz noderīgiem rakstiem:

http://nra.lv/veseliba/143022-5-vienkarsi-vingrinajumi-figuras-uzlabosanai.htm

http://www.delfi.lv/vina/veseliba/sports-un-fitness/trenina-plans-ligavas-figuras-uzlabosanai.d?id=7236868

http://www.sportazinas.com/video-sezas-un-kajas-muskulu-trenins-majas-apstaklos/

Pirmskāzu laiks — īsts plānošanas izaicinājums

Lai kāzu diena būtu tieši tāda, kādu pāris vēlas, lai šajā dienā izskatītos tā, kā vēlas, pirms tam būs jāvelta daudz pūļu gan plānošanai, gan dažādiem sīkākiem un nozīmīgākiem darbiem, kā arī jāatrod laiks starp gatavošanos, darba gaitām un citām lietām vēl nodoties sporta aktivitātēm, lai paspētu uzlabot figūru. Ja ir problēmas ar pašdisciplīnu, tad vislabāk sportot kādā sporta centrā un varbūt pat trenera vadībā. Tas palīdzēs sevi motivēt un ātrāk sasniegt cerēto rezultātu. Tā arī vienmēr būs zināmi laiki, kas ieplānoti treniņiem, lai labāk varētu organizēt pārējo laiku.

Plānošana un ikdienas efektivitāte noteikti būs labs palīgs, lai šajā trauksmainajā pirmskāzu laikā neko neaizmirstu. Protams, ka ir tik svarīgas lietas, ko neviens neaizmirst. Piemēram, gredzeni priekš jaunā pāra. Gredzeni ir viens no svarīgākajiem elementiem kāzu ceremonijā. Gredzeni ir simbols, kas būs kopā ar vīru un sievu visu viņu kopdzīves laiku. Tāpēc gredzeni jāizvēlas uzmanīgi. Un tas ir jādara laikus, lai varētu paspēt izpētīt dažādus variantus un atrast pašus piemērotākos. Skaisti un kvalitatīvi gredzeni pieejami arī interneta veikalos — https://gemmi.lv/lv/14-gredzeni.