Uzzini vairāk par lāzerepilāciju

lazerepilacija

Jau esam rakstījuši par tādu matiņu likvidēšanas metodi kā lāzerepilācija un uzsvēruši tās sniegtos ieguvumus. Tāpēc gribam turpināt savus lasītājus izglītot un sniegt plašāku informāciju par šo procedūru, kuru pēdējos gados izvēlas arvien vairāku dāmu. Un arī kungi, kuri vēlas atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma gan uz muguras un vēdera, gan citās ķermeņa zonās, lai iegūtu koptu un skaistu ķermeni. Šajā rakstā daži fakti un noderīga informācija par lāzerepilāciju.

Kas ir aleksandrīta lāzers?

Šobrīd aleksandrīta lāzers tiek uzskatīts par zelta standartu šajā skaistumkopšanas jomā. Tas tiek uzskatīts par pašu jaudīgāko un efektīvāko, kas spēj tikt galā pat ar gaišiem un plāniem matiņiem, kas ar vecākās paaudzes iekārtām tik sekmīgi nebija likvidējami. Aleksandrīta lāzers ne tikai ir efektīvākā, bet arī saudzīgākā iekārta kurā iestrādāta speciāla ādas atdzēsēšanas iekārta, kas nodoršina maksimālu komfortu lāzerepilācijas procedūras laikā.

Ar aleksandrīta lāzeru Latvijā strādā tikai nedaudzās iestādēs, viena no tām ir lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic”, kas izmanto jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru GenteLase Pro. Šī lāzera jauda ir 6-11 reizes lielāka nekā citām matiņu likvidēšanas ierīcēm.

Vairāk par šo lāzeru un tā priekšrocībām varat izlasīt:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro.

Lāzerepilācijas pozitīvā ietekme uz ādas veselību

Jāuzsver tas, ka lāzerepilācija ne tikai likvidē matiņus uz ilgu laiku, bet arī efektīvi cīnās ar dažādām ādas nepilnībām. Procedūru ietekmē āda kļūst jaunāka, tiek likvidēti plankumi un izsitumi. Tāpat ļoti efektīvi tiek novērsta matiņu ieaugšanas problēma. Pozitīvā ietekme uz ādas veselību parādās jau pēc pirmajām lāzerepilācijas nodarbībām. Āda kļūs veselīgāka un gludāka. Tas būs ļoti patīkams papildu ieguvums no lāzerepilācijas procedūrām.

Par lāzerepilācijas procedūrām un ilgumu

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu – gludu ādu uz ilgu laiku – ir jāiziet pilns procedūru kurss, kas katram klientam var būt atšķirīgs. To nosaka speciālists, izvērtējot apmatojumu, tā daudzumu. Vidēji tās ir 3-6 procedūras, kas nepieciešamas, lai matiņi neataugtu. Bet var būt situācijas, kad nepieciešams vairāk procedūru, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Pašu procedūru ilgums atkarīgs no tā, kura ķermeņa zona ir jāapstrādā, tomēr procedūras neaizņem pārāk daudz laika. Piemēram, padušu apstrāde aizņem tikai trīs minūtes, kāju vai muguras apstrāde ne vairāk par 20-30 minūtēm.

Vai lāzerepilācija sāpēs?

Šo jautājumu klienti uzdod vienmēr. Viņi baidās, ka procedūra būs sāpīga. Lāzerepilācija nav sāpīga. Jā, tās laikā kāds var izjust diskomfortu, bet arī šīs sajūtas veiksmīgi tiek likvidētas ar speciālu gēlu palīdzību vai ar jau iekārtā iestrādāto ādas dzesēšanas sistēmu. Tāpēc nepatīkamās sajūtas šīs procedūras laikā ir maksimāli samazinātas.

Kad vislabāk veikt lāzerepilāciju un kā tai sagatavoties

Lāzerepilāciju visdrošāk un labāk veikt uzticamā klīnikā, kur izmanto gan augstākā kvalitātes iekārtas, gan tiek nodrošināti visi nepieciešamie higiēnas un klientu apkalpošanas standarti. Vislabākais veids, kā nokļūt klīnikā, kur sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus, ir sekot klientu atsauksmēm. Labas atsauksmes un klientu ieteikumi vienmēr strādā visefektīvāk, jo tādā veidā labā slava ceļo no mutes mutē. Šobrīd ļoti efektīvi tas notiek arī interneta vidē, kur cilvēki dalās ar atsauksmēm, iespaidiem un veidokļiem.

Lai atbilstoši sagatavotos lāzerepilācijas procedūrai, iepriekš ir jākonsultējas ar speciālistu, kurš sniegs konkrētas norādes. Svarīgākais ir tas, ka pirms procedūras matiņus nedrīkst vaksēt un citādā veidā izraut, kā arī nedrīkst pirms tam sauļoties.