GINEKOLOĢIJA-ENDOKRINOLOGS- SITUĀCIJA, KAD JUMS VAJADZĒTU MEKLĒT ŠO SPECIĀLISTU

Ginekologs-endokrinologs ir ārsts, kurš ir ginekologs, bet ar papildu specializāciju endokrinoloģijā. Abas jomas ir cieši saistītas, jo sieviešu reproduktīvo sistēmu nevar atdalīt no hormonālās sistēmas. Endokrinoloģija darbojas ar vielmaiņas traucējumu diagnostiku un ārstēšanu, kā arī ar hormonālo problēmu risinājumiem. Un bieži vien šajā jomā ir jāizpēta sieviešu ginekoloģiskās problēmas. Tāpēc ginekologs-Endokrinoloģija ir piemērots speciālists, lai izmantotu daudzās konkrētās situācijās. Tomēr šādi ārsti nav tik bieži.

Menstruālā cikla traucējumi

Neregulāri menstruālie cikli un to dažādie scarits ir diezgan izplatīta problēma, kur sievietēm ne vienmēr ir jādodas pie ārsta un nedomā par to kā problēmu. Tomēr tas ir signāls, kas jāveic testēšana un meklē cēloni šo traucējumu. Diagnosticējot un risinot šo problēmu, sievietes ķermenis var veiksmīgi regulēt menstruālā cikla, ka veselīga sieviete būtu. Tai ir pozitīva ietekme uz sieviešu labklājību un reproduktīvo funkciju, jo ir vieglāk plānot un uzraudzīt grūtniecību.

Neauglības

Sievietes nav ļoti bieži piedzīvo neauglību, bet problēma ir diezgan izplatīta un ir arī emocionāli sāpīga. Tāpēc, ginekologs-endokrinologs ir labākais speciālists, kas var palīdzēt izdomāt cēloni neauglību. Un arī saprast, ja situācija var mainīt ar pozitīviem rezultātiem grūtniecēm un satur bērnus. Dažādas pieejas var izmantot, lai risinātu neauglību, tāpēc ir svarīgi izvēlēties zinoši un pieredzējis speciālists, lai sasniegtu vēlamos rezultātus ātrāk.

Hormonālo kontraceptīvo līdzekļu lietošanas traucējumi

Dzemdības vai dzemdības ir tikai sievietes lēmums, jo tas ir process, kas notiek viņas organismā. Un hormonālie kontraceptīvie līdzekļi ir visefektīvākais veids, kā tos kontrolēt. Ginekologs-Endokrinologs izvēlēsies vispiemērotāko hormonālo kontracepcijas katrai sievietei un zinās atbildes uz visiem cieta jautājumiem šajā sakarā.

Vielmaiņas problēmas dinamika svara zudums, matu uzlabošana, pinnes

Vielmaiņas problēmas bieži veselības problēmas ir veiksmīgi paslēptas ar šķietami nekaitīgiem simptomiem. Un tas var notikt ar vielmaiņas problēmām. Vielmaiņas traucējumi var izraisīt svara problēmas. Aptaukošanās var attīstīties vai, gluži pretēji, zaudēt svaru. Var būt arī ādas problēmas. Tas var būt ļoti taukaina, pinnes var veidot, un var būt pārāk daudz matu. Šķiet, ka kaut kas ietekmē gandrīz katru sievieti. Tas darīs nepieciešamos testus un uzzināt, vai ir medicīnisks iemesls, kas izraisa šādus nepatīkamus simptomus.

Pārvarot menopauzes problēmas

Tas ir kopīgs sievietēm mainīt menopauzes laikā, viņiem ir karstā mirgo, garastāvokļa traucējumi, svara pieaugums. Un viņi vairs nejūtas labi. Tomēr diskomforts šīs sievietes dzīves laikā nedrīkst pieļaut, bet nepatīkami simptomi ir jādiagnosticē un jāārstē.

Mūsdienās ir visi instrumenti un metodes, lai palīdzētu sievietei viņas ķermeņa justies ērti jebkurā vecumā, pat tad, kad reproduktīvā funkcija sāk samazināties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *