Minimāla veselības skrīnings aizņemtām sievietēm

Mūsdienu sieviete darbi, ir aktīva sociālā dzīve, sports, apmeklē kultūras pasākumus, rūpējas par mājsaimniecību, un kopj bērnu. Viņš darīja visu tajā pašā 24 stundu laikā, kā katrs no mums bija. Tas nav labākais risinājums ilgtermiņā, tāpēc ir svarīgi noteikt prioritātes un atrast laiku tam, kas ir svarīgs.

Katrai sievietei ir sava minimālā medicīniskā apskate, kas būtu jādara katru gadu, neskatoties uz augsto aizņemtā darba līmeni un neskaitāmiem pienākumiem.

Visit s dzemdniecības

Ginekologa apmeklējums reizi gadā ir obligāts katrai sievietei visu vecumu sievietēm – no pusaudžiem, kad ķermenis mainās un meitene kļūst par jaunu sievieti. Ginekologa apmeklējums reizi gadā ļauj novērtēt sieviešu reproduktīvās veselības dinamiku. Ginekologs veic pārbaudes, pratināti pacienti, un paraugus analīzei. Dzemdes kakla vēža testi tiek veikti arī, ko maksā ik pēc trim gadiem valsts.

Ultrasonogrāfija Gineekoloģija

Ja ginekologs to nedara ikgadējā apmeklējuma laikā, jāveic papildu ginekoloģiskā ultraskaņa, kas nodrošinās, ka visi atbilst mazo iegurņa orgānu veselībai. Ultrasonogrāfija ļauj ārstam, lai novērtētu apstākļus dzemdes, olvados, urīnpūšļa un citiem orgāniem, lai redzētu visas problēmas, kas var pat padarīt jūs jūtaties nepatīkami simptomi.

Krūšu izmeklēšana

Krūts ir lepnums par katru sievieti, viņas veselība ir ļoti svarīga. Krūts vēža sastopamība Latvijā ir ļoti augsta, tāpēc ir svarīgi veikt savlaicīgus testus. Krūtis jāpārbauda mājās un ar ultraskaņas krūts. Pēc 50 gadu vecuma mammogrāfija ir ieteicama sievietēm katru gadu, un ik pēc diviem pārbaudes gadiem maksā valsts.

Pilnīga asins aina

Pilna asins aina sniedz pilnīgu informāciju par ķermeņa stāvokli un dažādu orgānu sistēmu darba ceļiem.

Visit Zobārsts un zobu higiēna

Mutes dobuma veselība ir būtiska vispārējās veselības kontekstā. Bojāti zobi var būt arī citu slimību cēlonis. Tāpēc jums vajadzētu apmeklēt zobārstus un zobārstus reizi gadā. Bet skaists smaids ir labākais rotaslietas sieviete!

Redzes pārbaude

Laikmetā ekrāniem un pašreizējo tehnoloģiju, komforts un veselības acs arī jāatceras. Redzes tests nodrošinās, ka viss ir piemērots acij, ja nepieciešams, koriģējošu darbību var izmantot laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *