TIKAI NESAKI LĪGAVAI!

Kopš savas dienas pavadu mājās, esmu sākusi skatīties amizantu britu pārraidi – “Tikai nesakiet līgavai”. Tas ir šovs, kurā pārim tiek piešķirta attiecīga naudas summa, lai sarīkotu savas kāzas. Tomēr noteikumi ir strikti – līgava no līgavaiņa ir šķirti trīs nedēļas, nedrīkst sazināties, bet kāzas rīko TIKAI līgavainis! Un tad nu sākas panika, asaras un pārpratumi…

Parasti līgavaiņi it visās savās izvēlēs “nošauj greizi”, it sevišķi, kad runa ir par kāzu kleitas izvēli – izvēlas neatbilstošu stilu, nepareizo izmēru un tamlīdzīgi. Līgavas raud, viņas pārņem panika.

Ko ņemt vērā, organizējot savas kāzas?

Tomēr beigas visām raidījuma sērijām ir vienādas – pāri laimīgi apprecas lai tur vai kas. Tomēr šis raidījums mani ir iedvesmojis aizdomāties par to, vai kas tāds tiešām ir iespējams realitātē. Vai līgavainis viens var sarīkot savas topošās sievas ideālās kāzas?

Bildinājums – tā ir dāvana sievietei. Dāvana, ko viņa, iespējams, gaidījusi jau sen. Tad kāpēc lai vīrietis nespertu nākošo soli – neorganizētu kāzas? Protams, tā dzīvē nenotiek, kāzu plānošana ir kopējs darbs, kurā apvienot abu pušu vēlmes un intereses, plānot budžetu, atgādināt par sīkumiem, papildināt vienam otru. Tomēr arī skaisti sarīkotas kāzas ir dāvana sievietei.

Ja es liktu savam vīram sarīkot kāzas nekonsultējoties ar mani nevienā jautājumā, es esmu pārliecināta, ka viņš tiktu galā tāpat kā vīrieši šovā. Jo ir tik daudz sīkumi, par kuriem viņš pat nenojauš. Atceros, kā es plānoju mūsu jau tā mazās kāzas. Un viņam nebija ne jausmas, kas ir vajadzīgs, kāds būs nākošais solis. Tomēr tas bija tik interesanti…

Šovā nav aizmirstas vecpuišu un vecmeitu ballītes. Protams, puiši izklaidējas tā pamatīgi, bet sievai ballīti jāsaorganizē tāpat – nekonsultējoties ar viņu. Un atkal tiek pieļautas kļūdas, atkal asaras un neapmierinātība.

Ko lai iesaka jums, dāmas? Izrunājiet ar saviem draugiem, kādas jūs vēlētos savas kāzas, parādiet, kādu kleitu izsapņojat, obligāti pastāstiet, ko nekādā gadījumā NEGRIBAT savās kāzās! Jo, kas zina, varbūt dzīve iegrozās tā, ka tiešām vīrietim jāorganizē kāzas bez jums! Esiet gatavas!

Vislabākā dāvana sievietei tomēr ir mīlošs vīrietis blakus, kuram rūp un kurš rūpējas. Tomēr atcerieties, ka attiecības ir divu cilvēku sadarbība, tāpēc jāievēro vienkārši attiecību “likumi”, lai pāris būtu kā “cimds ar roku”.

Lai saticība vienmēr blakus:

•                 Izrunājieties

•                 Nekrājiet pie sevis apvainojumus

•                 Neglabājiet noslēpumus viens no otra

•                 Nemelojiet viens otram

•                 Esiet uzticīgi

•                 Dodieties kopīgā atpūtā

•                 Baudiet laiku divatā

Attiecībās ir jāvalda saticībai, tad arī atšķirtības brīži nav kaitīgi. Tie pat var būt lietderīgi. Kāpēc? Jo atšķirtība liek sailgoties vienam pēc otra! Dzīvojiet saskaņā. Dāviniet ziedus. Precieties. Nestrīdieties. Esiet kopā un izbaudiet katru brīdi, kas dots, lai būtu kopā. Un… Tikai nesakiet līgavai, ja gadās “nošaut greizi”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *