VECS , NE VIENMĒR NOZĪMĒ

Daudzas no lietām, mēs saskaramies, lai novērtētu savu vecumu, jo laiks zobs ir tāds, kas var ietekmēt kvalitāti, funkcionalitāti, lietojamību pašreizējā situācijā. Piemēram, televīzija no manas vecmāmiņas laika diez vai būs noderīga šodien, bet vecās un labi saglabājušās automašīnas šodien var būt ne tikai vecās dzelzs kaudze, bet arī reāli transportlīdzekļi, kas ir praktiski un stilīgi.

Attiecības ar veciem cilvēkiem

Automašīnas, kas ražotas pirms dažām desmitgadēm, netika izgatavotas piecus gadus, kamēr bija garantija, bet mūžs. Un tāpēc Featured īpatņus joprojām var redzēt šeit un tur šodien.

Mana ģimene bija arī auto, piemēram, ka. Ir iespēja iegādāties savu 25 gadus veco Volvo no vecāka gadagājuma tēva. Lielākā daļa no šīm automašīnām jau pastāv automašīnu kapiem un pārvērtās metāllūžņos, bet tas viens ir labā stāvoklī. Nekas pat sēž aizmugurējā sēdeklī. Tas Kungs bija nopircis šo automašīnu Vācijā vairākus gadus, tad vienmēr tur to apsildāmā garāžā Latvijā, tikai braucot vasarā un salīdzinoši reti. Nobraukums mašīnai bija mazs. Un stāvoklis ir ļoti labs. To apstiprina arī ceļu priekšizpēte. Mēs pārbaudām, vai cik tuvumā mēs atradām automašīnu.

Vecs un zelta vērts vai vecs un norakstāms

Protams, tas nenozīmē, ka jums nav, lai paceltu rokas vispār. Auto riepas arī ir jānomaina, gaismas uz muguras ir nodzēstas, amortizatori ir jānomaina. Nav nopietnas pazīmes, ka amortizators sliktā stāvoklī. Tomēr, zinot pašreizējo ceļa stāvokli, vēlams jebkuru amortizatori labā stāvoklī. Tas ietaupa automašīnas un garantē patīkamāku braucienu. Ir ne tikai amortizators jānomaina, bet arī akumulators, jo automašīna jau sen nav pārvietota no garāžas.

Jums varētu būt jautājums, kāpēc jums vajadzētu iegādāties automašīnu, piemēram, ka? Jo slavens cilvēks pārdeva to par ļoti zemu cenu. Automašīnas ir kļuvušas par leģendu par laiku, kas man kā auto mīļākajam ir ļoti svarīgs. I love retro automašīnām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *